ЗАЛИШИЛОСЯ ОДНЕ МІСЦЯ НА УЧАСТЬ РЕАЛІТІ-ШОУ, МОЖЛИВО САМЕ ДЛЯ ВАС!

«Багато хто запитує в мене, а що ж буде на цьому оновленому форматі реаліті-шоу?» – ділиться організатор та засновник цього проекту Людмила Пенцак  (www.pentsak.com )  – бізнес тренер, коуч, мотиваційний спікер, засновник PR-агенції «White Light», засновник міжнародного проекту «Сила Женственности» автор та ведуча ряду проектів на ТБ.

 

«Хочу поділитися – буде просто неймовірно!

Хочу зауважити, що залишилося ще ОДНЕ місце – можливо, саме для Вас!

Реєструємося ВЖЕ ЗАРАЗ на реаліті-шоу «Пігмаліон 3D» :

А ще краще, познайомтесь із відгуками учасниць попереднього сезону! І ви зрозумієте – чому саме дане реаліті-шоу – це НЕЙМОВІРНО».

Дарина Новосад

«Пігмаліон_3D повністю виправдав мої очікування, які я хотіла реалізувати завдяки вищевказаному проекту: отримати практичні поради від бізнес-тренера, коуча — Людмили Пенцак, які вона давала щоденно кожному, на протязі всього проекту. А наш особистий тренінг перевершив всі мої очікування — тепер я чітко окреслила власні цілі та прописала кожен пункт, який наближатиме мене до своєї мети. 

 Левову частку порад, якими тепер я користуюсь у повсякденному житті, я почерпнула у проекті Пігмаліон_3D І я рекомендую усім не боятись пробувати, йти вперед, цікавитись новим та прийти на проект Пігмаліон_3D за масою цікавих вражень, приємних емоцій та цінних практичних порад!!!

Вікторія Шупічук

Проект для мене починався як експеремент над собою, чи зможу , чи наважусь, був страх перед невідомим, так як це було усе новим для нас, для організаторів, та для Луцьку в цілому ! Та страх розвіявся відразу, так як місяць розпочався насичено майстер класи, курс англійської мови, різноманітні завдання, нові локації міста, насамперед це нові знайомства, а знайомство з успішними людьми( на проекті були лише такі)) це подвійне задоволення! Звичний ритм життя перевернувся з ніг на голову ))

Радію тому, що крім експертів, місяць провела з чудовими людьми, дівчата які були для мене зовсім не як суперниці. Проект це місце де я вкотре зрозуміла що потребую змін, одне що я можу сказати з впевненістю , потрібно рухатись весь час вперед та використовувати усі можливості, які нам дає доля…. І якби мене запитали чи взяла би я участь у проект знову, я зараз з впевненістю сказала би що «ТАК»!!!!

Іванна Соха («Особлива мама») 

Реаліті-шоу Пігмаліон 3d став для мене початком нового етапу в житті, адже я зробила перші кроки до втілення своє мрії саме під час проекту. На додачу багато позитивних зустрічей з людьми, які мотивують до дій, до розуміння, що боятися не треба, а треба впевнено крокувати наміченим шляхом. Мені дуже б хотілося ще більшої кількості абсолютно практичних майстер-класів, де би доводилося вчитися на своїх помилках. Дякую організаторам за успішне втілення їхньої ідеї і можливість у цьому взяти участь. Щиро сподіваюся, що буде продовження проекту, за яким і сама буду з цікавістю спостерігати в мережі. Успіху вам!

ДОСЯГНЕННЯ:

Організація та відкриття ресурсного центру для особливих дітей.

«КОЛЬОРОВА КАПУСТИНКА» на Facebook

А вам потрібні ЗМІНИ, НАТХНЕННЯ та НОВЕ ЖИТТЯ?

Тоді реєструйтесь на реаліті-шоу «Пігмаліон 3D» ВЖЕ ЗАРАЗ

https://www.pentsak.com/pygmalion-3d/

Залишилося ОДНЕ місце – можливо, саме для Вас